Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

royalhermelin 

Murphy & Lukáš

69 fotek 2.4.2011 - zobrazení
Nejnovější fotky mých dvou psů, importovaných z Německa.

Lukáš - E´Lucius Malfoy of Wolfcubs, nar. 13.07.2009, byl dne 02.04.2011 zbonitován, takže je krycím psem. Je plnochrupý, BAER bil+, černě tečkovaný. Má velice ladný pohyb a vynikající, vyrovnanou povahu.

Lukáš mi udělal velkou radost, jelikož jeho zoubek - P1 vpravo dole, o kterém jsem si myslela, že mu chybí, mu vylezl pár dní před bonitací :O)) Pro ilustraci jsem jej vyfotila, abych nebyla podezřívaná z nějakých čachrů - machrů :O))), jaké jsou někteří "chovatelé" schopní dělat. Já to zapotřebí nemám, o to víc mne potěšila Lukášova zodpovědnost, že tedy, když už má být krycím psem, tak pořádným, se vším všudy :O)) !

Další posilou našeho chovu se stal Murphy - F´Murphy´s Law of Wolfcubs, nar. 10.04.2010, kterého jsem importovala z Německa 02.04.2011.

Murphy je rovněž plnochrupý, BAER bil+, černě tečkovaný, temperamentní pejsek s úžasnou a vyrovnanou povahou.

Lukáš a Murphy jsou polobratři, jejich otcem je australský pes Ch. Jendally King of Wolfcubs, matkou Lukáše je hnědě tečkovaná fenka Brown Sugar of Wolfcubs, matkou Murphyho je velice kvalitní fena Judge´s Choice of Wolfcubs.

Oba dva psi, zejména Murphy, jsou nepříbuzní na většinu evropských fen. Murphy je z čistě australsko x novozélandské x USA krevní linie.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.